Acar Özel Amaçli Makina İmalat Sanayi Ve Ticaret Ltd.şti

Pelitli Mah. 4434 Sok. No:66/c Gebze Kocaeli

info@acarmakina.net

Firmamız 2003 yılında İstanbul Tuzla Bölgesinde kurulmuştur,


1500 m2 çalışma alanına sahip olan firmamız konusunda uzman kadrosu ile ana faaliyet konuları içerisinde özel maksatlı makine dizayn ve imalatı ilk sırada gelmektedir. Firmamız fabrika ve diğer kara tesislerine dizayn ve imalatını yaptığı makineler ile adından sıkça söz ettirmiş ve aranan firma konumuna gelmiştir.


Özel maksatlı makine dizayn ve imalatı konusunda müşterilerimize danışmanlık dahil olmak üzere tüm hizmetleri sunarak müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini üst düzeyde tutmayı başarmıştır. Bu sebeple firmamız Türkiye ve uluslararası projelerde görevler alarak başarımızın tesadüf olmadığını kanıtlamıştır.


Firmamız gemi ve deniz araçları için güverte ekipmanları ve makineleri konusunda imalat ve dizayn yapmaktadır. Mevcut sistemlerin yetersizliğini görerek ürünleri maksatlarına göre geliştirerek pratik ve kullanımı kolay hale getirmiştir.


Geliştirdiğimiz ekipman ve makineler başta tersaneler olmak üzere birçok kurumun ve kuruluşun projesinde kullanılmıştır.


firmamız teknik personel ve ekipmanları ile sektördeki faaliyetimize devam etmekteyiz.


KALİTE POLİTİKAMIZ


ACAR MAKİNA olarak faal halde olduğumuz; MAKİNA, MAKİNA PARÇALARI VE GEMİ DONATIM ÜRÜNLERİNİN ÜRETİMİ, TAMİRİ, BAKIMI, SATIŞI VE SATIŞ SONRASI SERVİS HİZMETLERİNİ kapsamı dahilinde;

  • İlgili taraf (İç/Dış Bağlam) ihtiyaç ve beklentilerini ve Müşteri memnuniyetini esas alarak değişen talepleri zamanında tespit etmek, taleplere hızlı yanıt vermek, zamanında projeleri gerçekleştirip teslim etmek, kaliteli ürün/hizmet ve rekabet edilebilir fiyat sunmak, bilgi ve teknik destek olarak en iyi hizmeti sunmak.

  • Müşteri tatminini sürekli kılabilmek adına yüksek teknolojiyi takip etmek ve etkin kullanmak,

  • Kaliteden tüm personelin sorumlu olması anlayışını benimsemek ve bu nedenle tüm personele kalite bilincini yerleştirmek, bilgi ve becerilerini geliştirecek eğitimleri sağlamak, uyuma ve yaratıcılığa teşvik etmek,

  • Çevreye saygısıyla, kullanıcısına güven vermesiyle gemi bakım onarım sektöründe örnek ve lider firma pozisyonuna gelmek,

  • Personelin mutluluğunu ve motivasyonunu sağlamak,

  • Sistemde tanımlanan süreçlerin performans göstergelerine dayalı ölçülebilir, Kalite Hedeflerinin değerlendirilmesi yoluyla sistemin sürekli iyileştirilmesi anlayışını benimsemek,

  • Ulusal ve uluslararası standartlara uymak, kalite politikamızdır.


Bu doğrultuda ACAR MAKİNA olarak Kalite Hedeflerimizi belirleyeceğimizi, hedeflerimizi sürekli gözden geçireceğimizi ve bu politikamızı tüm çalışanlarımız arasında yaygınlaştıracağımızı taahhüt ederiz.